TED Atakent Koleji Esenyurt Kampüsü 3 – 8. sınıf öğrencilerimizin katılımcı olduğu, Mayıs ayında gerçekleştirilen “Cambridge Üniversitesi” nin Avrupa Dil Çerçeve Programı (CEFR – Common European Framework of Reference for Languages) kapsamında düzenlediği ve öğrencilerin dil yeterliliklerini ölçen “Cambridge ESOL Sınavları” nın sonuçları elimize ulaşmıştır.
Öğrencilerimiz “Starters, Movers, Flyers, KET, PET ve FCE” sınavları kategorilerinde başarılı bir performans göstererek uluslararası geçerliliği olan dil yeterlilik sertifikaları almaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder, İngilizce dersindeki başarılarının devamını dileriz.