TED Özel Atakent Anadolu Lisesi Bilim ve Deney kulubü öğrencileri mikroskop çalışmalarını tamamladı. Öğrencilerimiz kan hücre örnekleri, soğan zarı ve dil epitel hücresi, armut taş hücresi, yapraktaki epidermis hücreleri ve stomalar gibi yapıları inceleyip gözle görülemeyen mikroevren hakkında bilgi edinip deneyim sahibi oldular. Bu doğrultuda bilimsel becerilerini ve canlı bilimine olan ilgilerini artırdılar.