Mustafa Kemal Atatürk, her Cumhuriyet çocuğunun kalbinde. Hiç değişmeyen bir yerde, mini mini birlerimiz de onun evinde…
1.Sınıf öğrencilerimiz Ata’mızın Selanik’te doğduğu evin birebir aynısı olarak inşa edilen Avcılar Atatürk Evi Müzesi’ni ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz Ata’mızın hayatının ilk yıllarına dair birçok detayı öğrendiler. Müzeyi gezerken bitmeyecek olan Atatürk sevgisini minik kalplerinde hissettiler.